Hotel w Krakowie

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
Eden
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

Hotel w Krakowie

Post autor: Eden »

Zastanawiam się nad wyjęciem dobrego hotelu w Krakowie, bo jade tam pozałatwiać kilka spraw. Widziałam tutaj https://redcarpethostel.pl/pokoje bardzo fajne ogłoszenie. Wydaje mi się, ze warto się tam zatrzymać. Wy jakie miejsca polecacie?
Awatar użytkownika
lucastes
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:02

Re: Hotel w Krakowie

Post autor: lucastes »

A mi tam nie są potrzebne takie usługi. Chociaż innym pewnie się to przyda.

komputer stacjonarny jaki kupić
Zawsze się cieszę, że nie mam pojęcia, o czym tak nawijasz - wypalił Jace. - Napełnia mnie to spokojem i zadowoleniem.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 111
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Hotel w Krakowie

Post autor: AnnnaW »

Podróżowanie po Polsce jest bardzo wygodne, często jeżdżę na wyjazdy służbowe i muszę przyznać, że stan dróg jest całkiem dobry;) Oczywiście jeżeli chodzi o wycieczki typowo wakacyjne, wypoczynkowe, to głównie stawiamy na kierunki zagraniczne. Byłem już w wielu krajach, głównie stawiam na większe miasta Europejskie. Barcelona, Wiedeń, Praga, bardzo spodobały mi się te miasta, więc staram się organizować wycieczki właśnie w klimacie aktywnego zwiedzania. Z tego co widziałam to także loty do Paryża można załatwić w niskich cenach. Może też spróbujecie podróżować w ten sposób?
Awatar użytkownika
redRose
Posty: 154
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:05

Re: Hotel w Krakowie

Post autor: redRose »

A moja koleżanka ostatnio przypadkiem trafiłam na stronę https://clixs.pl/ . Jest to ciekawy serwisy, gdzie można przeglądać darmowe ogloszenia jak i je wystawiać. Mają tam oferty z całej Polski i są one podzielone na różne kategorie, także łatwo się odnaleźć na tym portalu. Właśnie ona przeszukała sobie oferty jakie tam może znaleźć dotyczące noclegu i znalazła świetny, niedrogi apartament. Także warto i w takich miejscach szukać nocleg, bo wiadomo że hotel jest drogi.
ODPOWIEDZ