Salon piękności

Zabiegi, produkty, usługi. Polecamy salony kosmetyczne, fryzjerów, kliniki piękna. Opowiadamy o ulubionych perfumach, sprawdzonych maseczkach i przyborach kosmetycznych.
Witas

Salon piękności

Post autor: Witas »

Jaki salon piękności w Waszym mieście możecie polecić? Ja powiem z własnego doświadczenia, jeśli chodzi o Warszawę, to naprawdę mogę polecić Wam Beauty Secret. Jestem ich klientką od dłuższego czasu i nie zamierzam chodzić nigdzie indziej. Super atmosfera, spory wybór zabiegów.
Ekierka

Re: Salon piękności

Post autor: Ekierka »

Niestety w Warszawie nie byłam żeby móc coś polecić. Ale mogę polecić salon kosmetyczny, do którego sama chodzę od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona nie tylko z obsługi, ale przede wszystkim z efektów. Moja cera poprawiła się zauważalnie od kiedy chodzę do salonu kosmetycznego White Magic Clinic przy ul. Zwycięskiej 14ce/b we Wrocławiu: https://whitemagicclinic.pl/ Polecam zapisywać się przez Booksy - jest pełna i aktualna rozpiska wraz z cennikiem. Ewentualnie zadzwonić sobie do nich pod numer 795 380 209. Panie z recepcji są bardzo pomocne i pomogą dopasować terminy zabiegów do indywidualnych preferencji.
Olaaa89

Re: Salon piękności

Post autor: Olaaa89 »

Hej, szukam salonu kosmetycznego, który nie tylko wykonuje zabiegi, ale i ma na pokładzie osoby z zakresu wizażu. Chodzi mi o to, żeby ktoś z zewnątrz pomógł mi ocenić typ urody, tak, jak jest to opisane na tej stronie https://agatatomalla.pl/jakie-sa-typy-u ... wdz/b_tizj. Kolory, które pasują do różnych typów urody, można dobrać zgodnie z ogólnymi zaleceniami. Jednak należy pamiętać, że każda osoba jest unikalna, a ostateczny wybór kolorów powinien być dostosowany do indywidualnego stylu i preferencji. Dla typu urody "Lato", rekomendowane są chłodne, stonowane kolory, takie jak różowe, fioletowe, błękitne i szare. Pastelowe odcienie, jak pudrowy róż czy mięta, mogą również pięknie wyglądać. Unikaj zdecydowanych kontrastów, które mogą przytłoczyć delikatność urody "Lata". Osobom o typie urody "Jesień" pasują głębokie, ciepłe kolory, takie jak brązy, pomarańcze, oliwkowe zielone i bordo. Złote i miedziane odcienie również podkreślają ich naturalne piękno. Unikaj zbyt jasnych i zimnych kolorów, które mogą wydawać się zbyt kontrastowe. Typ urody "Zima" dobrze komponuje się ze zdecydowanymi, kontrastowymi kolorami, takimi jak głębokie czerwienie, granatowe, czarne, biel i srebro. Również jasne, chłodne odcienie, jak fuksja czy błękit, mogą wyglądać efektownie. Unikaj zbyt ciepłych lub przytłaczających kolorów, które mogą przyćmić naturalne cechy urody. Typ urody "Wiosna" pasuje do jasnych, ciepłych kolorów, takich jak pastelowe odcienie różu, brzoskwini, żółci i zieleni. Złote i miedziane akcenty również podkreślają ich urodę. Unikaj zbyt ciemnych lub stonowanych kolorów, które mogą stłumić naturalny blask. Te różnice sprawiają, że trudno jest mi określić, co powinnam nosić i jakie kosmetyki do makijażu stosować.
Ashon33

Re: Salon piękności

Post autor: Ashon33 »

Gorąco polecam przeczytanie tego artykułu https://newslubuski.pl/sponsorowane/128 ... onych.html :) Nowoczesna medycyna estetyczna świetnie radzi sobie z wieloma problemami a ceny są coraz przystępniejsze i to tez zaleta duza
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 402
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Salon piękności

Post autor: birdy »

Muszę przyznać, że znalazłam sprawdzoną instytucję, posiadającą wieloletnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej i nie tylko. Koleżanka poleciła mi, abym w wolnej chwili zapoznała się z propozycjami od innovationclinic.pl. Oferta, jaką tam znalazłam, jest naprawdę obszerna. Czy kiedykolwiek korzystaliście z ich usług? Chętnie posłucham waszych opinii.
ODPOWIEDZ