Manicure hybrydowy

Zabiegi, produkty, usługi. Polecamy salony kosmetyczne, fryzjerów, kliniki piękna. Opowiadamy o ulubionych perfumach, sprawdzonych maseczkach i przyborach kosmetycznych.
Awatar użytkownika
berta-63
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2021, 12:05

Manicure hybrydowy

Post autor: berta-63 »

Hejka! Która z was dziewczyny stawia na manicure hybrydowy? Ja bardzo lubię właśnie ten rodzaj, bo wydaje mi się, że najdłużej utrzymuje się na paznokciach. Ważna jest oczywiście odpowiednia baza pod lakiery hybrydowe czy chociażby top. Powiedzcie mi, tworzycie stylizacje samodzielnie czy chodzicie do salonu kosmetycznego?
oleńka26

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: oleńka26 »

Manicure hybrydowy to zbawienie dla moich cienkich paznokci. Zwykły lakier szybko odpryskuje, a paznokcie się łamią. Jakiś czas temu zamówiłam wszystkie niezbędne akcesoria do paznokci hybrydowych i manicure wykonuje sama w domu. Wreszcie mogę cieszyć się pięknymi i długimi paznokciami.
Karaś Ola

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: Karaś Ola »

Zdecydowanie manicure hybrydowy to wygodne rozwiązanie. Jednocześnie warto zadbać o płytkę paznokcia i dłonie. Dobra kosmetyczna dobierze optymalne rozwiazanie. Jakby co polecam wam moją Sylwię z Warszawy- Służewiec https://fajnepaznokcie.pl/ warto umówić się na wizytę i podjechać do niej.
ODPOWIEDZ