Fryzjer Warszawa

Zabiegi, produkty, usługi. Polecamy salony kosmetyczne, fryzjerów, kliniki piękna. Opowiadamy o ulubionych perfumach, sprawdzonych maseczkach i przyborach kosmetycznych.
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

Fryzjer Warszawa

Post autor: dalixa »

Którego fryzjera z Warszawy polecacie?
Awatar użytkownika
jolpaa
Posty: 37
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:27

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: jolpaa »

Ja chodzę do Magii Blondu na Wilanowie, byłam kilka razy u pani Danusi, jest rewelacyjna. Zawsze chodzę tam z przyjemnością, niedawno byłam na strzyżeniu i koloryzacji, wyszło jak zwykle super.
Awatar użytkownika
marlena90
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 13:36

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: marlena90 »

Bardzo dobry salon, farbowałam tam ostatnio włosy, właściwie rozjaśniałam i wyszło pięknie. Bałam się, ze wyjdzie mi po moim brązie jakiś żółty blond, ale wyszło pięknie :)

nasuwka konektorowa
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: marta6768 »

A co powiecie na korzystanie z peruk? Wiem, że coraz więcej osób z nich korzysta i nawet nie są to osoby, które mają problem ze swoimi włosami. Na stronie https://perukisklep.pl/peruki-naturalne-krakow/ możecie znaleźć sobie świetne peruki, jak i informacje o nich. Dzięki temu szybko i bardzo łatwo możecie zmienić swój wizerunek.
Awatar użytkownika
Vanessa77
Posty: 31
Rejestracja: 31 mar 2020, 16:35

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: Vanessa77 »

Osobiście mogę polecić ci salon In Harmony, od lat robię tam koloryzację i jak do tej pory się nie zawiodłam na doświadczeniu dziewczyn :D
Awatar użytkownika
orsoo2
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:56

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: orsoo2 »

Teraz, po całym zamieszaniu z Covid-19 wspieram tylko lokalne salony fryzjerskie, tj. chodzę blisko domu - polecam, bo najtrudniej mają mali!
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: Kinga »

W J'adore Instytut Warszawa na ul. Żelaznej pracuje świetny fryzjer - Daniel. Ja ostatnio byłam u niego na zabiegu keratynowego prostowania włosów Innoar https://jadoreinstytut.com/warszawa/fry ... ie-wlosow/ bardzo dobra cena:) A moje włosy wyglądają NIESAMOWICIE!
Awatar użytkownika
ryzowa
Posty: 17
Rejestracja: 21 maja 2020, 15:11

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: ryzowa »

jolpaa pisze: ↑16 gru 2019, 15:10 Ja chodzę do Magii Blondu na Wilanowie, byłam kilka razy u pani Danusi, jest rewelacyjna. Zawsze chodzę tam z przyjemnością, niedawno byłam na strzyżeniu i koloryzacji, wyszło jak zwykle super.
17.09 otwierają nowy salon na Sarmackiej, będzie wino, niespodzianki :) i możliwość uzyskania rabatów na usługi, bo w tym nowym salonie też mają brwi, rzesy i paznokcie
Awatar użytkownika
orsoo2
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:56

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: orsoo2 »

ryzowa pisze: ↑11 wrz 2020, 14:27
jolpaa pisze: ↑16 gru 2019, 15:10 Ja chodzę do Magii Blondu na Wilanowie, byłam kilka razy u pani Danusi, jest rewelacyjna. Zawsze chodzę tam z przyjemnością, niedawno byłam na strzyżeniu i koloryzacji, wyszło jak zwykle super.
17.09 otwierają nowy salon na Sarmackiej, będzie wino, niespodzianki :) i możliwość uzyskania rabatów na usługi, bo w tym nowym salonie też mają brwi, rzesy i paznokcie
Sarmacka to bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania - muszę sparwdzić ... no i to wino!
Awatar użytkownika
marlena90
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 13:36

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: marlena90 »

Ale to już przeciez po otwarciu, więc nie nastawiałabym się na wino przy każdej wizycie ;) Ale tak czy siak salon świetny, byłam, bardzo podoba mi się wystrój i możliwość zrobienia przy okazji jednej wizyty też rzes, brwi i paznokci.
gośka

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: gośka »

marlena90 pisze: ↑28 wrz 2020, 13:57 Ale to już przeciez po otwarciu, więc nie nastawiałabym się na wino przy każdej wizycie ;) Ale tak czy siak salon świetny, byłam, bardzo podoba mi się wystrój i możliwość zrobienia przy okazji jednej wizyty też rzes, brwi i paznokci.
Jeśli planujesz takie kompleksowe usługi to zajrzyj na fb, mają informacje o promocjach https://www.facebook.com/danutacyboronmagiablondu/
amał

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: amał »

Jak ktokolwiek z Was, poszukuje dobrego fryzjera, to zdecydowanie polecam zainstalować aplikację z Google Play: https://play.google.com/store/apps/deta ... louisdavid . Umówicie się na wizytę bez jakiegokolwiek problemu, a wystarczy do tego kilka kliknięć. Moim zdaniem to bardzo wygodna forma, polecam sprawdzić każdemu.
wróżka

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: wróżka »

W warszawie to zdecydowanie Magia Blondu. Wystarczy popatrzeć na ich metamorfozy na fb, mnie to od razu przekonało i chodzę tam już od 2 lat regularnie. Oprócz włosó, od jakiegoś czasu można tez u nich zrobić paznokcie, rzęsy i brwi. Więc fajnie się umówić na pakiecik jednego dnia, bo to duża oszczędność czasu
irkuś.32

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: irkuś.32 »

wróżka pisze: ↑31 maja 2021, 9:42 W warszawie to zdecydowanie Magia Blondu. Wystarczy popatrzeć na ich metamorfozy na fb, mnie to od razu przekonało i chodzę tam już od 2 lat regularnie. Oprócz włosó, od jakiegoś czasu można tez u nich zrobić paznokcie, rzęsy i brwi. Więc fajnie się umówić na pakiecik jednego dnia, bo to duża oszczędność czasu
W Wwa też polecam Magię Blondu, od wielu lat chodziłam tam na rozjaśnianie, w tym roku zaszalałam i zdecydowałam się na róż. Efekt niesamowity :-) Na pazurki też chodzę przy okazji
Awatar użytkownika
Sami
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: Sami »

Jako idealny dodatek do stylizacji sprawdzają się także plecaki vintage Bydgoszcz. Właśnie z plecakiem może się nam wygodniej podróżować. Także na co dzień plecak okaże się dużo wygodniejszy i uda się w niego zapakować wszystko, co jest nam konieczne. Macie duże plecaki?
ckpwaw.pl
Kaśka

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: Kaśka »

irkuś.32 pisze: ↑31 maja 2021, 22:01
wróżka pisze: ↑31 maja 2021, 9:42 W warszawie to zdecydowanie Magia Blondu. Wystarczy popatrzeć na ich metamorfozy na fb, mnie to od razu przekonało i chodzę tam już od 2 lat regularnie. Oprócz włosó, od jakiegoś czasu można tez u nich zrobić paznokcie, rzęsy i brwi. Więc fajnie się umówić na pakiecik jednego dnia, bo to duża oszczędność czasu
W Wwa też polecam Magię Blondu, od wielu lat chodziłam tam na rozjaśnianie, w tym roku zaszalałam i zdecydowałam się na róż. Efekt niesamowity :-) Na pazurki też chodzę przy okazji
Zachęcona dobrymi opiniami w internecine jakiś czas temu wybrałam się pierwszy raz do Magii Blondu na rozjaśnianie. Efekt był o wiele lepszy niż się spodziewałam. Zero zniszczeń i brzydkich rudawych refleksów. To najlepszy salon w Warszawie
jun

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: jun »

Jeśli potrzebujesz zaopatrzyć swój salon fryzjerski w porządne tonery, to polecam sprawdzić ofertę na stronie https://fryzjersklep.pl/pol_m_Sprzet-fr ... i-248.html . Mają tam największy wybór tego typu produktów w różnorodnych cenach. Możesz tam znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i swoich klientek.
ptaszyna

Re: Fryzjer Warszawa

Post autor: ptaszyna »

Moim zdaniem Akademia Perfect Hair jest fantastyczną opcją, jeśli chcecie przejść pełnoprawną metamorfozę fryzury. Posiadają ciekawą ofertę dotyczącą strzyżenia, zabiegów fryzjerskich, metamorfoz i koloryzacji. Moim zdaniem warto odwiedzić ich stronę internetową i przekonać się, że ich oferta jest fantastyczna, a także mają ogromne doświadczenie.
ODPOWIEDZ