Środki do dezynfekcji gabinetu

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Ilga
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2020, 22:11

Środki do dezynfekcji gabinetu

Post autor: Ilga »

Cześć! Prowadzę własny gabinet dentystyczny w Łodzi i pewnie domyślacie się, jak ważna jest dla mnie częsta dezynfekcja. Jakie znacie firmy z Łodzi lub inne, prowadzące sprzedaż wysyłkową, które mają w ofercie środki specjalistyczne do odkażania?
Awatar użytkownika
Świętosław81
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 5:17

Re: Środki do dezynfekcji gabinetu

Post autor: Świętosław81 »

Mogę polecić firmę Antidotum, tutaj link do ich strony scieki-woda.pl. Pracuję w zakładzie wod-kan, w którym korzystamy z ich chemii do uzdatniania wody. Przede wszystkim to produkty skuteczne i dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Runa
Posty: 34
Rejestracja: 21 paź 2019, 13:34

Re: Środki do dezynfekcji gabinetu

Post autor: Runa »

Moja znajoma też prowadzi gabinet i mówiła mi ostatnio o realizacji swojego zamówienia na różne produkty. Stwierdziła, ze jeśli chodzi o środki do dezynfekcji powierzchni oraz rąk to najlepszym dostawcą jest ten sklep https://chem-sklep.pl/ . Można się w nim zaopatrzyć w dobrej jakości sprawdzone i bezpieczne produkty. To bardzo ważne, ponieważ najlepiej korzystać z ofert, które ktoś zna i może polecić.
Awatar użytkownika
kłapouchy
Posty: 69
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:42

Re: Środki do dezynfekcji gabinetu

Post autor: kłapouchy »

Środków do dezynfekcji gabinetów i nie tylko jest bardzo dużo. Ale nie zapominajmy także o czystości naszych rąk. Dlatego też warto w takim gabinecie mieć urządzenie do dezynfekcji. Tak się składa, że tutaj https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfek ... ka13082020 mają szeroki wybór w tego typu urządzeniach i nawet w dobrych cenach. Także my już takie zakupiliśmy. A Wy?
Awatar użytkownika
Fijaa
Posty: 93
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:05

Re: Środki do dezynfekcji gabinetu

Post autor: Fijaa »

Na pewno powinna Ci się spodobać lampa uv bakteriobójcza ponieważ pytając o dezynfekcjie nie znajdziesz nic lepszego./ Lampa na okrągło będzie dezynfekować pomieszczenie co wyręcza Cie z pracy. Takie lampy możesz kupić u producenta jakim jest exterya. Na pewno nie będziesz zawiedziona.
ODPOWIEDZ