Szycie firan na wymiar

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Kamira
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2021, 13:51

Szycie firan na wymiar

Post autor: Kamira »

Polecacie jakieś konkretne zakłady oferujące szycie firan w Krakowie? Mam w myślach obraz idealnych firan do salonu, ale nigdzie nie mogę na coś takiego trafić, więc pomyślałam, że najlepiej będzie je po prostu zamówić i wszystko ustalić przed uszyciem. Robiliście tak kiedyś? Powiecie mi mniej więcej na jaką cenę powinnam się przygotować? Za wszystkie rady dziękuję!
radzikowa

Re: Szycie firan na wymiar

Post autor: radzikowa »

Jeśli mam powiedzieć szczerze, to ja naprawdę sporo rzeczy już miałam na oku, ale jak na razie to dla mnie jest coś kompleksowego, a mianowicie idę w szycie. I póki co dla mnie nie ma większego problemu, a jestem w takim czasie, że jednak chcę nowych rzeczy doświadczać. I póki co dla mnie sznurki poliestrowe są ważne. Czy Wam się wydaje, że warto ich szukać?
łapka

Re: Szycie firan na wymiar

Post autor: łapka »

Jeśli zastanawiacie się nad skorzystaniem z usług krawieckich, to moim zdaniem warto zajrzeć pod ten link https://mala-szwalnia.pl/#uslugi-krawieckie . Znajdziecie tam świetnej jakości usługi krawieckie, w dodatku w dobrej cenie. Jeśli nie wiecie, gdzie skorzystać z usług krawieckich, to moim zdaniem warto się do nich zwrócić.
ODPOWIEDZ