kobieta w biznesie

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
tomasz41
Posty: 57
Rejestracja: 03 lip 2020, 12:00

kobieta w biznesie

Post autor: tomasz41 »

Zauważyłem, że kobieta w biznesie coraz lepiej sobie radzi. Prawdą jest, że kobiet w biznesie jest coraz więcej i zajmują wyższe stanowiska. Patrząc na przestrzeni lat to kobiety bardzo poszły do przodu. Co jest pocieszające, bo moim zdanie kobiety lepiej sobie radzą niż mężczyźni.
kaśka zzz

Re: kobieta w biznesie

Post autor: kaśka zzz »

Jednym z najlepszych sposobów na zaprzyjaźnienie się z kobietą, którą kochasz, jest wysłanie jej internetowego magazynu dla kobiet. To da ci wgląd w świat kobiety, jak myśli i co lubi. Wyślij jej jeden z tych numerów w Walentynki i pamiętaj, aby jej również dostać kopię!
https://www.manzano.pl/
https://www.natigo.pl/
https://najlepszewinternecie.pl/
Fiołek23

Re: kobieta w biznesie

Post autor: Fiołek23 »

Każda kobieta która prowadzi swój biznes potrzebuje telefonu i nie tylko chce aby był funkcjonalny ale także i ładny a wtedy najlepiej postawić na markę Apple. Bo Iphone to nie tylko ładny design ale funkcjonalność i niezawodność. Na początku trzeba się przyzwyczaić do systemu iOS ale na pomoc można liczyć tutaj https://www.macforce.pl/jak-pobrac-muzyke-na-iphone/ Na pewno jest to najlepszy wybór dla kobiety.
Józek

Re: kobieta w biznesie

Post autor: Józek »

Myślę, że to nie ma znaczenia czy kobieta czy mężczyzna prowadzi biznes, ale najważniejsze jest to aby on się nam w całości skalował. Właśnie dlatego ja również jak przeczytałem artykuł https://taxology.co/pl/co-to-jest-numer ... o-uzyskac/ to już teraz wiem po co jest potrzebny numer EORI i również muszę o niego wystąpić.
wrośka

Re: kobieta w biznesie

Post autor: wrośka »

Uważam, że prowadząc sklep internetowy warto liczyć się z tym, że dziennie będzie się nadawać naprawdę dużo paczek. Ale to dobrze, będzie to znaczyć, że biznes się kręci ;) W każdym razie kiedy już znajdzie się odpowiedniego kuriera warto zająć się kwestią zaopatrzenia swojego "centrum" pakowania i nadawania. Oprócz kartonów, wypełnień czy taśm potrzebować będziemy etykiety samoprzylepne na rolce , na których drukowane będą dane do przesyłki m.in. numer przewozowy. Nie można zapomnieć o tym punkcie, bo pisanie ręczne na kartonie odpada ;)
męka

Re: kobieta w biznesie

Post autor: męka »

Kobieta przedsiębiorcza to też taka która dba o swoich pracowników. Ja postarałabym się o coś smacznego jako dodatek do kawy na przykład https://chocolissimo.pl/ , bardzo fajna rzecz, na start wcale premii nie musisz dawać, wystarczy drobny gest, a pracownik z pewnością to doceni.
Mańka

Re: kobieta w biznesie

Post autor: Mańka »

Każdy by chciał zarabiać dużo pieniędzy i mieć własny biznes, pracować na siebie. Kto by chciał? Pewnie wszyscy! Ale jest to możliwe! Jeśli chcesz zarobić, chcesz wystartować z własnym biznesem, nie wiesz jak to zrobić to zapraszam wszystkie odpowiedzi zawarte są tu https://freedomofchoice.pl/funnel/vsl-g ... zyk/vsl-2/ Jest to na prawdę łatwe
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 106
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: kobieta w biznesie

Post autor: Lenka »

Teraz bez problemu kobieta odnajdzie się w biznesie. Wystarczy tylko wiedzieć, co się chce w życiu robić. Teraz wiele salonów kosmetycznych, restauracji czy sklepów działa na zasadach franczyzy. To dobry sposób na dochodowy biznes. W razie kłopotów, można zyskać wsparcie ich ekspertów, który powie, jak prowadzić firmę itp. Wiele cennych porad jest też na stronie https://franczyzawpolsce.pl .
Krzyś

Re: kobieta w biznesie

Post autor: Krzyś »

Jeśli zamierzasz otworzyć sklep internetowy, to koniecznie wprowadź w nim możliwość płatności w ratach oraz leasing. Jeśli wybierzesz platformę IAI, to tutaj masz informacje o tym jak wprowadzić taka opcje dla klientów - https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036.
Dośka

Re: kobieta w biznesie

Post autor: Dośka »

Myślę, że to żadne problem i ja również już od jakiegoś czasu swój biznes prowadzę za granicą. Nawet całkiem niedawno miałam okazję zapoznać się z fajnym wpisem https://www.dobrepomyslynabiznes.pl/art ... wej-w-ue81 gdzie bardzo dokładnie opisano to jaki jest limit sprzedaży wysyłkowej do Unii Europejskiej.
Wieśka

Re: kobieta w biznesie

Post autor: Wieśka »

Ja raczej nie widzę z tym problemu i nawet jestem zdania, ze same kobiety w doskonały sposób są w stanie prowadzić firmy. Ja również jakiś czas temu zdecydowałam się na to aby wdrożyć w mojej firmie specjalny system https://www.connecto.pl/projekty/ i dzięki niemu bez problemów mogę zarządzać różnymi projektami.
borówka78

Re: kobieta w biznesie

Post autor: borówka78 »

Kobieta w biznesie nie ma łatwo, ale jeżeli mocno stąpa po ziemi, to jest w stanie odnieść sukces nawet większy niż jej konkurenci. Oczywiście ważne jest to, żeby nie osiąść na laurach i systematycznie wprowadzać zmiany swojej firmie. Jeżeli szukacie jakiś innowacyjnych rozwiązań, to odsyłam was tutaj https://digitalmarketing.pl/co-to-jest- ... r-journey/ Tam na pewno znajdziecie jakieś przydatne artykuły w tym zakresie
ODPOWIEDZ