Jak nauczyć się języka obcego?

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Sławina88
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2021, 5:13

Jak nauczyć się języka obcego?

Post autor: Sławina88 »

Hejka. Macie swój skuteczny sposób na naukę obcego języka? Ja doszłam do wniosku, że samodzielna nauka w domu nie jest dla mnie i zapisałam się na lekcje indywidualne chińskiego. W grupie z całą pewnością nie mogłabym się skupić. Jak to wygląda u was? :D
miłaandzia

Re: Jak nauczyć się języka obcego?

Post autor: miłaandzia »

A jakiego języka chciałabyś się najbardziej nauczyć? Ja zakochałam się we francuskim i już kupiłam masę książek do nauki :) znalazłam super księgarnię online Siesta gdzie zamówiłam też podręczniki i książki do gramatyki. W swoich zbiorach posiadają też pozycje do nauki innych języków więc warto się zorientować. Ja serdecznie polecam :)

wiatrówka gas ram
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Jak nauczyć się języka obcego?

Post autor: Tola »

Moim zdaniem najlepiej zapisać się na jakiś profesjonalny kurs językowy. Na przykład jeśli ktoś z Was chce się uczyć rosyjskiego, to polecam kurs organizowany przez Szkołę Językową ProfiLingua, o którym mowa na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/rosyjski ;) Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, więc na pewno będziecie zadowoleni ;)
ODPOWIEDZ