dla nauczyciela

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
mikuśka

dla nauczyciela

Post autor: mikuśka »

Jaki prezent można dać nauczycielowi z okazji jego okrągłych urodzin? Oczywiście nie może być to nic drogiego - bo nie przyjmuje takich prezentów. Doradźcie coś.
Bożena

Re: dla nauczyciela

Post autor: Bożena »

Myśle że na prezent w postaci ksiażki się nie obrazi szczególne takiej . Zobacz tu https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka-dla ... 34951.html Sam tytuł jest wyrazem uznania dla nauczyciela. A ksiażka zawiera ciekawostki z świata i historii. A też skłania do refleksji na temat przyszłości człowieka. Moim zdaniem odpowiedni prezent nie tylko dla nauczyciela.
Łopka

Re: dla nauczyciela

Post autor: Łopka »

A co myślicie również o wyborze kosza prezentowego? W mojej opinii jest to jedna z lepszych propozycji, szczególnie właśnie na takie dni jak Dzień Nauczyciela. Dzięki temu każdy będzie mógł się cieszyć pysznymi słodkościami od Lindt, czy też filiżanką aromatycznej herbaty i kawy. Możesz odwiedzić sklep online Smacza Jama https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na- ... yciela/612 gdzie zdecydowanie nie brakuje świetnych propozycji w fajnych cenach :)
Adrian J.

Re: dla nauczyciela

Post autor: Adrian J. »

Ale to od ucznia pojedynczego, od klasy czy jak? Może warto rozważyć wykupienie dostępu do szkolenia online, jakie dostępne są np. tu https://ecrklex.pl/? To fajna opcja i inna niż klasyczne, oklepane prezenty. Problem jest tylko jeden - trzeba wiedzieć, jakie szkolenie chciałby ukończyć dany belfer? Sam zainteresowany niekoniecznie może chcieć się przyznać... O pomoc można oczywiście poprosić innego, zaufanego nauczyciela, który coś podpowie czy doradzi. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo to może być prezent z korzyścią dla obu stron ;)

maskownice altus 110
ODPOWIEDZ