Jak wybrać dostawcę towarów do laboratorium biologicznego?

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
visterkó

Jak wybrać dostawcę towarów do laboratorium biologicznego?

Post autor: visterkó »

Jak wybrać dostawcę towarów do laboratorium biologicznego?

Szukam rzetelnego dostawcy produktów do laboratoriów biologicznych. Potrzebuję rozpuszczalników, zasad, organicznych i nieorganicznych chemikaliów oraz innych europejskich produktów.
Jakość towaru jest dla mnie ważna. Wszystkie towary muszą być certyfikowane i mieć dobry okres przydatności do spożycia.
terezią

Re: Jak wybrać dostawcę towarów do laboratorium biologicznego?

Post autor: terezią »

Możesz Kupić rozpuszczalniki i inne towary dla swojego laboratorium w Hurtownia internetowa chemii AFD - market. Tu duży wybór certyfikowanych i atestowanych dla użycia w Polsce towarów. Katalogi produkcji są na stronie internetowej AFD - market. Czyniłem kilka razy tu swoje zamówienie . Mi spodobały się ceny i warunki obsługi klientów
Łłukasz

Re: Jak wybrać dostawcę towarów do laboratorium biologicznego?

Post autor: Łłukasz »

Kiedyś robiłem samodzielnie zestawienia, co wiązało się z długimi godzinami pracy. Nie mówię już nawet ile ofert musiałem przejrzeć! Obecnie działam na zasadzie poleceń i taki sposób wyboru jest najszybszy i najskuteczniejszy. U nas wiedzie prym skaningowa mikroskopia elektronowa. Dla poszukujących sprzętu z tej dziedziny zostawiam namiar na sklep Uni Export https://www.uni-export.com.pl/skaningow ... ektronowa/.
szkaŚ45

Re: Jak wybrać dostawcę towarów do laboratorium biologicznego?

Post autor: szkaŚ45 »

Może komuś z was przyda się namiar na firmę WAMED , która takie właśnie zaopatrzenie oferuję https://wamed.pl/kontakt/. Ja zamawiałam u nich właśnie sprzęt laboratoryjny w bardzo dobre cenie. Polecam zapoznać się z ofertą firmy bo mają szeroki asortyment w bardzo przystępnych cenach.
donaa

Re: Jak wybrać dostawcę towarów do laboratorium biologicznego?

Post autor: donaa »

Według mnie jak chodzi o wszelkie sprzęty, czy inne artykuły laboratoryjne - to zdecydowanie warto byłoby tutaj pójść w kierunku firmy Argenta. Oni już prowadzą taką firmę od 30 lat i oferują sprawdzone produkty.
suzaa

Re: Jak wybrać dostawcę towarów do laboratorium biologicznego?

Post autor: suzaa »

Nie bardzo znam się na takich rzeczach, ale z tego co wiem spektrometr bliskiej podczerwieni czy inne innowacyjne sprzęty, narzędzia - można dostać na stronie Metrohm.com. Wydaje mi się, że warto przyjrzeć się ich ofercie.
ODPOWIEDZ