Auto Józefów - opinie

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
MariuszSt
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:57

Auto Józefów - opinie

Post autor: MariuszSt »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat serwisu Auto Józefów w zakresie naprawy automatycznej skrzyni? Jeśli mieliście z nimi jakiekolwiek doświadczenie to liczę na Wasze podpowiedzi!
Awatar użytkownika
Jackos
Posty: 41
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:40

Re: Auto Józefów - opinie

Post autor: Jackos »

Zdecydowanie jestem za! Ogólnie serwis rzetelny i bardzo dokładny, jako jedyni podjęli się regeneracji skrzyni i jesteśmy zadowoleni. Wiedzą co robią i przede wszystkim zapewniają jednocześnie dobre warunki gwarancyjne bez limitu kulometru aż na rok.
Awatar użytkownika
Karek
Posty: 39
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:48

Re: Auto Józefów - opinie

Post autor: Karek »

Jackos pisze: ↑23 mar 2020, 14:52 Zdecydowanie jestem za! Ogólnie serwis rzetelny i bardzo dokładny, jako jedyni podjęli się regeneracji skrzyni i jesteśmy zadowoleni. Wiedzą co robią i przede wszystkim zapewniają jednocześnie dobre warunki gwarancyjne bez limitu kulometru aż na rok.
Także podzielam pozytywną opinię na temat Auto Józefów! W mojej opinii to jeden z najlepszych serwisów jeśli chodzi o skuteczność realizacji, wysoki poziom obsługi i do tego mechaników z doświadczeniem którzy bardzo znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
AdamUk
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:47

Re: Auto Józefów - opinie

Post autor: AdamUk »

Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę i liczę, że również mi będą w stanie skutecznie pomóc!
Awatar użytkownika
MariuszSt
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:57

Re: Auto Józefów - opinie

Post autor: MariuszSt »

Super, dzięki za podpowiedzi! No to czas najwyższy zabrać się za wykonanie napraw i przywrócenie auta do żywych, liczę że się wszystko uda :)
Awatar użytkownika
Jackos
Posty: 41
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:40

Re: Auto Józefów - opinie

Post autor: Jackos »

To dobrze, nie warto zwlekać i jednocześnie do jeszcze gorszego stanu doprowadzić swoje auto co będzie skutkowało dużo większymi kosztami. Auto Józefów na pewno Wam pomoże i mam nadzieję, że w końcu będzie to udany serwis!
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Auto Józefów - opinie

Post autor: Tola »

A skoro już mowa o samochodach, to co sądzicie o najnowszych modelach aut marki Seat? Ja ostatnio sporo sobie o nich czytałam na stronie internetowej http://modanaseata.pl. Jak widać samochody te są naprawdę dobrze wyposażone, mają sporo przydatnych funkcji. A Wy co o nich sądzicie? Czy ktoś z Was ma może takie właśnie auto? I jak, jesteście zadowoleni?
ODPOWIEDZ