Tanie taxi Wrocław

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
adriana1964
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 16:37

Tanie taxi Wrocław

Post autor: adriana1964 »

Mam do was pytanie. Jak sądzicie, która firma taksówkarska we Wrocławiu ma najkorzystniejszą ofertę? Dużo pochlebnych opinii słyszałam przede wszystkim o royaltaxi.pl. Też polecacie zamawiać u nich przejazdy?
Awatar użytkownika
Jolanta-86
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2020, 21:23

Re: Tanie taxi Wrocław

Post autor: Jolanta-86 »

Kierowcy z Royal Taxi jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, a zamawiam u nich głównie usługi kurierskie. Miasto znają jak własną kieszeń, mają wygodne auta, są przesympatyczni i zawsze gotowi do pomocy. Czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
lena
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Tanie taxi Wrocław

Post autor: lena »

Jeśli interesuje was środek transportu na terenie Wrocławia, to warto pod uwagę wziąć również wypożyczalnia samochodów Wrocław Ze swojej strony moge wam powiedzieć, że mają bardzo dobre warunki i brak ukrytych opłat, jak to niestety bywa w innych firmach tego typu. Ja generalnie jestem zadowolona z ich oferty.

ploter t770
Bożena

Re: Tanie taxi Wrocław

Post autor: Bożena »

Jak będę we Wrocławiu, to na pewno skorzystam z ich usług. Ze swojej strony mogę polecić niezawodną Taksówkę w Środzie Wielkopolskiej. Kierowca jest przemiły, zawsze przyjeżdża na czas, a kursy są bardzo komfortowe i bezpieczne. Dodatkowo oferuje również inne usługi, takie jak obsługa imprez okolicznościowych czy konferencji.
ODPOWIEDZ