rozszerzanie diety

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
beatań

rozszerzanie diety

Post autor: beatań »

od czego zaczęłyście rozszerzać dietę u swoich maluszków? Co najlepsze na poczatek, myślałam o marchewce, ktore słoiczki polecacie?
filęmka

Re: rozszerzanie diety

Post autor: filęmka »

ja swojej córci kupuję takie małe słoiczki z hipp bio, mają takie o pojemności chyba 80g, niedawno zaczęła poznawać stałe posiłki a wiadomo, że na początku dziecko nie zje nie wiadomo jakiej ilości tego jedzenia, potem już jak się apetyt rozkręci można przejść na większe
Sieńka

Re: rozszerzanie diety

Post autor: Sieńka »

Ja dopiero planuję zacząć rozszerzać dietę. Myślę właśnie, żeby kupić takie przeciery w słoiczkach na początek. Zależy mi, żeby nie miały w składzie cukru, z tego co kojarzę HiPP chyba "nie dosładza" w ten sposób słoiczków, nie? Jakie smaki kupić na początek?
kliśka

Re: rozszerzanie diety

Post autor: kliśka »

Sieńka pisze: ↑31 sty 2021, 2:29 Ja dopiero planuję zacząć rozszerzać dietę. Myślę właśnie, żeby kupić takie przeciery w słoiczkach na początek. Zależy mi, żeby nie miały w składzie cukru, z tego co kojarzę HiPP chyba "nie dosładza" w ten sposób słoiczków, nie? Jakie smaki kupić na początek?
Dokładnie, zobacz na skład tych słoiczków pierwsza łyżeczka, tylko ekologiczne warzywa, też często z nich korzystamy.
Broń

Re: rozszerzanie diety

Post autor: Broń »

Jak lubicie strony internetowe, gdzie znajdziecie sporo ciekawych informacji to polecam wam zajrzeć w wolnym czasie pod ten link https://toplisty.pl/banany-i-ich-zalety ... -te-owoce/ gdzie znajdziecie sporo ciekawostek i różnorakich wpisów. Moim zdaniem warto sobie zajrzeć.
żurka

Re: rozszerzanie diety

Post autor: żurka »

kliśka pisze: ↑18 kwie 2021, 17:42
Sieńka pisze: ↑31 sty 2021, 2:29 Ja dopiero planuję zacząć rozszerzać dietę. Myślę właśnie, żeby kupić takie przeciery w słoiczkach na początek. Zależy mi, żeby nie miały w składzie cukru, z tego co kojarzę HiPP chyba "nie dosładza" w ten sposób słoiczków, nie? Jakie smaki kupić na początek?
Dokładnie, zobacz na skład tych słoiczków pierwsza łyżeczka, tylko ekologiczne warzywa, też często z nich korzystamy.
Słoiczki dobrej jakości to super ułatwienie dla pracujących mam, nie zawsze mam czas gotować więc Hipp nas ratuje.
osłonka

Re: rozszerzanie diety

Post autor: osłonka »

żurka pisze: ↑25 kwie 2021, 19:36
kliśka pisze: ↑18 kwie 2021, 17:42
Sieńka pisze: ↑31 sty 2021, 2:29 Ja dopiero planuję zacząć rozszerzać dietę. Myślę właśnie, żeby kupić takie przeciery w słoiczkach na początek. Zależy mi, żeby nie miały w składzie cukru, z tego co kojarzę HiPP chyba "nie dosładza" w ten sposób słoiczków, nie? Jakie smaki kupić na początek?
Dokładnie, zobacz na skład tych słoiczków pierwsza łyżeczka, tylko ekologiczne warzywa, też często z nich korzystamy.
Słoiczki dobrej jakości to super ułatwienie dla pracujących mam, nie zawsze mam czas gotować więc Hipp nas ratuje.

A w jakim wieku malucha zaczęliście przygodę ze słoiczkami Hipp?
fiołka

Re: rozszerzanie diety

Post autor: fiołka »

osłonka pisze: ↑23 maja 2021, 21:26
żurka pisze: ↑25 kwie 2021, 19:36
kliśka pisze: ↑18 kwie 2021, 17:42

Dokładnie, zobacz na skład tych słoiczków pierwsza łyżeczka, tylko ekologiczne warzywa, też często z nich korzystamy.
Słoiczki dobrej jakości to super ułatwienie dla pracujących mam, nie zawsze mam czas gotować więc Hipp nas ratuje.

A w jakim wieku malucha zaczęliście przygodę ze słoiczkami Hipp?
Ja zaczynałam zaraz po 4 miesiącu właśnie z tymi słoiczkami pierwsza łyżeczka.

łączniki profili stalowych
ołaszka

Re: rozszerzanie diety

Post autor: ołaszka »

fiołka pisze: ↑27 maja 2021, 21:34
osłonka pisze: ↑23 maja 2021, 21:26
żurka pisze: ↑25 kwie 2021, 19:36

Słoiczki dobrej jakości to super ułatwienie dla pracujących mam, nie zawsze mam czas gotować więc Hipp nas ratuje.

A w jakim wieku malucha zaczęliście przygodę ze słoiczkami Hipp?
Ja zaczynałam zaraz po 4 miesiącu właśnie z tymi słoiczkami pierwsza łyżeczka.
Chyba też spróbuje, tydzień temu skończyliśmy 4 miesiąc i chyba czas coś wprowadzić, kupuję tą pierwszą łyżeczkę, ciekawa jestem reakcji syna :P

stoliki okolicznościowe wenge
ODPOWIEDZ