Mleka w proszku Nuppi

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
luborada1966
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2021, 19:26

Mleka w proszku Nuppi

Post autor: luborada1966 »

Dziewczyny! Czy kupowałyście może mleka w proszku Nuppi? Są dostępne w sklepie internetowym naszsmyk.pl. Na moje oko składy mają w porządku. Możecie podzielić się opiniami?
Awatar użytkownika
Ryta1984
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:27

Re: Mleka w proszku Nuppi

Post autor: Ryta1984 »

Kiedy zdecydowałam się na mleko początkowe przeciw ulewaniu od Nuppi i okazało się, że to strzał w 10, od razu wiedziałam, że będę kupować kolejne ich produkty. Jakość jest naprawdę super, a dodatek witamin i minerałów to dla mnie mega plus.
Ałna

Re: Mleka w proszku Nuppi

Post autor: Ałna »

luborada1966 pisze: ↑10 mar 2021, 1:47 Dziewczyny! Czy kupowałyście może mleka w proszku Nuppi? Są dostępne w sklepie internetowym naszsmyk.pl. Na moje oko składy mają w porządku. Możecie podzielić się opiniami?
No właśnie warto sprawdzać składy mleka modyfikowanego. Ja teraz przechodzę z kp na mm i postawiłam na Hipp bio combiotik, najbliższe mleku matki.
świtka

Re: Mleka w proszku Nuppi

Post autor: świtka »

Ałna pisze: ↑23 mar 2021, 3:00 No właśnie warto sprawdzać składy mleka modyfikowanego. Ja teraz przechodzę z kp na mm i postawiłam na Hipp bio combiotik, najbliższe mleku matki.
Ja wraz z córcią przeszłam przez naprawdę wiele różnych mlek modyfikowanych, ciągle coś było nie tak. Od jakiegoś czasu też podaję jej Hipp Bio Combiotik i faktycznie, jest zdecydowanie lepiej. Ja zamawiam zazwyczaj większe ilości od razu na stronie https://hipp.dodomku.pl

moja najlepsza przyjaciółka i inni wrogowie
ODPOWIEDZ