biologiczna oczyszczalnia

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
tabita1961
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2021, 2:53

biologiczna oczyszczalnia

Post autor: tabita1961 »

Czy ktoś z was montował u siebie przy domu biologiczną oczyszczalnię? Chciałabym się trochę na ten temat dowiedzieć, bo ostatnio myśleliśmy z mężem o zmianie. Ponoć trzeba zrobić też badanie gruntu, żeby w ogóle sprawdzić warunki i na tej podstawie dopasować konkretne rozwiązanie. Wiecie coś jeszcze na ten temat? Chcę wiedzieć, na co się musimy przygotować :P
Awatar użytkownika
hilary87
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2021, 18:03

Re: biologiczna oczyszczalnia

Post autor: hilary87 »

Ja akurat zdecydowałem się na montaż ekologicznego szamba ale mój znajomy ma przydomową oczyszczalnię i bardzo sobie chwali także ja też w przyszłości będę myśleć o zmianie. Jak już znajdziesz jakąś firmę, która zajmuje się montażem to zadzwoń do nich albo umów się na spotkanie i wtedy polecam o wszystko dokładnie wypytać. Jeśli to profesjonaliści to z odpowiedzią nie będą mieli problemu :D
Wszerad88

Re: biologiczna oczyszczalnia

Post autor: Wszerad88 »

Bardzo ciekawy temat z tą oczyszczalnią biologiczną, czytałam o tym na agrotechnika, więc może poczytaj i tam. Widziałem że staw to sie na przykład małżami oczyszcza i nie wiem czy też można wodę pitną.

trasy rowerowe mielec
ODPOWIEDZ