Torba na laptopa

Podążasz za trendami w dziedzinie biżuterii? Szukasz oryginalnych pomysłów na dodatki lub inspiracji, co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Eden
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

Torba na laptopa

Post autor: Eden »

Chciałabym kupić sobie jakąś torbę na laptopa, by bezpiecznie go przewozic. Widziałam tutaj https://www.brytyjka.pl/torby-na-laptopa-cat-31.html kilka ciekawych przykładów, jakie wy macie torby na laptopa
Awatar użytkownika
Derola
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:19

Re: Torba na laptopa

Post autor: Derola »

Torba także by mi się przydała, ale muszę mieć co w nią spakować :) Laptopy MSI bardzo mnie interesują i zastanawiam się, czy wiele osób z nich właśnie korzysta. Podobno świetnie się nadają do grania ze względu na zastosowaną w nich nowoczesną technologię. Muszę jeszcze poprosić znajomego fachowca, żeby mi poradził, ale raczej jeden na Ceneo bym kupiła. Jeśli ktoś z Was z na tą markę sprzętu to czekam na jakiekolwiek info.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 66
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Torba na laptopa

Post autor: Paulana4 »

W sumie to bardzo przydatna rzecz
Awatar użytkownika
Ivona
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2019, 11:31

Re: Torba na laptopa

Post autor: Ivona »

Torbe ma tez kangur ;)
Awatar użytkownika
Paola
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2019, 13:15

Re: Torba na laptopa

Post autor: Paola »

Ja kupiłam w ostatnim czasie na allegro solidną torbę na laptopa. Wybór jest ogromny. Ceny zróżnicowane ale za porządną trzeba wydać przynajmniej 140 zł.

hodowla ptasznika białokolanowego
Awatar użytkownika
orsoo2
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:56

Re: Torba na laptopa

Post autor: orsoo2 »

Paola pisze: ↑17 gru 2019, 13:29 Ja kupiłam w ostatnim czasie na allegro solidną torbę na laptopa. Wybór jest ogromny. Ceny zróżnicowane ale za porządną trzeba wydać przynajmniej 140 zł.
Dziękuję za podpowiedź! Właśnie zmieniłam laptopa (na szczeście zakupy przez internet nie są teraz problemem!) na większego i moja ulubiona torba już nie pasuje!

domofon w bloku schemat
Awatar użytkownika
kasia50
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:33

Re: Torba na laptopa

Post autor: kasia50 »

Niedawno kupiłam sobie torbę na laptopa żeby móc zabierać go ze sobą . Fajną znalazłam w tym sklepie tutaj https://itnes.pl/ . Jest w kolorze czarnym , przestrzenna z możliwością zawieszenia paskiem na ramię.
partyś94

Re: Torba na laptopa

Post autor: partyś94 »

Derola pisze: ↑14 sie 2019, 14:34 Torba także by mi się przydała, ale muszę mieć co w nią spakować :) [...] bardzo mnie interesują i zastanawiam się, czy wiele osób z nich właśnie korzysta. Podobno świetnie się nadają do grania ze względu na zastosowaną w nich nowoczesną technologię. Muszę jeszcze poprosić znajomego fachowca, żeby mi poradził, ale raczej jeden na Ceneo bym kupiła. Jeśli ktoś z Was z na tą markę sprzętu to czekam na jakiekolwiek info.
U mnie musi być modna

___
https://www.51015kids.eu/dziewczynka/parasolki
martuś9494

Re: Torba na laptopa

Post autor: martuś9494 »

Derola pisze: ↑14 sie 2019, 14:34 Torba także by mi się przydała, ale muszę mieć co w nią spakować :) ....] bardzo mnie interesują i zastanawiam się, czy wiele osób z nich właśnie korzysta. Podobno świetnie się nadają do grania ze względu na zastosowaną w nich nowoczesną technologię. Muszę jeszcze poprosić znajomego fachowca, żeby mi poradził, ale raczej jeden na bym kupiła. Jeśli ktoś z Was z na tą markę sprzętu to czekam na jakiekolwiek info.
Chyba ciężko coś znaleźć
ODPOWIEDZ