Reklamowe flagi

Podążasz za trendami w dziedzinie biżuterii? Szukasz oryginalnych pomysłów na dodatki lub inspiracji, co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Knor
Posty: 49
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:07

Reklamowe flagi

Post autor: Knor »

A co sądzie o flagach reklamowych? Przecież chodzi o zwrócenie uwagi klienta Co prawda dotyczy to głównie firm które wystawiają się na targach ale możliwe że sprawdzi się też jeśli mamy nieco miejsca przed biurem lub na korytarzu...Prawie jestem zdecydowany na zakup co najmniej jednej takiej flagi,ma miejsce ghdzie postawić ale czy wydatek sie opłaci?
A taką flagę znalazłem na stronie sklepu pod nazwą Retio https://www.retio.pl/ Może popchwalicie się czy takie coś się sprawdziło...
Awatar użytkownika
funny
Posty: 59
Rejestracja: 16 cze 2019, 14:42

Re: Reklamowe flagi

Post autor: funny »

Jeśli miałabym wybrać flagę, jako formę reklamy, to musiałaby ona mieć naprawdę nietypowy projekt, zwracający uwagę. Bo powiem szczerze, u kilkorga firm widziałam takie rozwiązanie reklamowe i bardzo niewielu ono przynosi jakikolwiek zysk. To już lepiej w firmie Plexikord zamówić płyty PCV pod reklamę, zadrukować je i powiesić w strategicznych miejscach w mieście. TO działa.
ODPOWIEDZ